Sekretariat Studium Teologii w Koninie


Godziny urzędowania: wrzesień 


wtorek: 15.00-17.00

czwartek: 15.00-17.00

 

pobrane 1Słyszysz wiele komentarzy na temat Kościoła, nauczania papieża Franciszka, wypowiedzi Biskupów i nie wiesz, co tak napawdę myśleć? Brakuje Ci rzetelnej wiedzy filozoficznej? Potrzebujesz, aby ktoś wytłumaczył Ci najważniejsze prawdy wiary, zawarte w "Credo"? Zauważasz, że dobra prasa, ciekawe książki i świat internetu, to za mało, aby w swoim życiu zyskać pewność dotyczącą odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytania na temat: Pana Boga, otaczającego świata, Kościoła, człowieka, małżeństwa i rodziny oraz życia duchowego? Jeśli tak, to rozpocznij studia na PWTKonin! Proponujemy ciekawe kierunki: teologia magisterska i podyplomowa, studium życia małżeńsko-rodzinnego, etyka podyplomowa, studium duchowości chrześcijańskiej. Więcej informacji pod numerem telefonu: 518-014-611. Bądź odważny i dołącz do nas! Do zobaczenia!!!

indeks

  Studiowanie teologii może wydawać się dziś mało interesujące. Czy zatem teologia, jako nauka, jest jescze potrzebna człowiekowi? Wszystko zalezy od tego, na czym chcemy budować swoją przyszłość! Teologia odwołuje sie do myśli filozoficznej, uczy logicznej refleksji, daje solidne fundamenty wiedzy antropologicznej, tak aby pozwolić człowiekowi na szukanie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące Boga, świata i życia! Zapraszamy na PWTKonini!

Rozmowa kwalifikacyjna  24-25 września 2019r  po ustaleniu godziny przez Sekretariat 

 Drugi termin rekrutacji od 1 do 30 września 2019! W okresie lipiec-sierpień można dzwonić pod numer telefonu: 518-014-611. We wrześniu sekretariat czynny we wtroki i czwarki od godz. 15.00 do 17.00. Zapraszamy!!! Dołącz do nas!!!

ks. dr Rafał Zieliński

Dyrektor PWTKonin