W nawiązując do listu, który Ksiądz Rektor przesłał przed Świętami, zaproszenie na Dzień Modlitwy.W dniu 13 maja Studium Teologii w Koninie, zaprasza na Eucharystię o godz. 10.30 przy parfii św. Mksymiliana w Koninie.

 Włączmy  się w to wspólne dzieło!

W tym dniu grupa studentów przystepuje  do egzaminu ex universa theologia.

godz. 10.30 Msza Święta

godz. 11.30 planowane rozpoczęcie egzaminu

Czcigodni wykładowcy, pracownicy, studenci i absolwenci naszej Uczelni! Akademia Katolicka w Warszawie poza formacją intelektualną troszczy się także o wzrastanie duchowe i społeczne środowiska. Pragniemy łączyć alumnów seminariów duchownych z różnych miejsc Polski oraz studentów świeckich z wielu ośrodków zamiejscowych we wspólnej modlitwie za siebie nawzajem.

Z tego powodu 14 maja, w szóstą Niedzielę Wielkanocną, organizujemy Dzień Modlitwy za studentów i profesorów. Najserdeczniej zapraszamy do współtworzenia tego dnia i zaplanowania w swoim środowisku modlitwy w intencji Uczelni. Jeśli możliwości pozwolą, zapraszamy też do udziału w naszej pielgrzymce oraz do towarzyszenia nam podczas przygotowanych na ten dzień wydarzeń.

Prosimy o duchową łączność albo osobistą obecność (zgłoszenia do wyjazdu na pielgrzymkę autokarem z Warszawy można dokonać telefonicznie w sekretariacie Uczelni).

Do zobaczenia na Jasnej Górze!

Rektor ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina 

 

Dzień Modlitwy w oddziale Konin za studentów i profesorów w  dniu 13 maja, godz. 10.30.